ceramika  

styl / design / wnętrza

Moje projekty

Ceramika to moja praca ale też pasja. Fascynują mnie  ręcznie wykonane  przedmioty, oprawione dobrym nowoczesnym designem. Lubię zatapiać ręce w plastycznej glinie i tworzyć z niej ceramikę do codziennego użytku. Zachowuję w przedmiocie odrobinę natury.

 

fika design

Fika Design

Twoje wnętrze bliżej natury

Zobacz

Cześć jestem Karolina

Kolekcje 

Podczas przerwy w pracy lubię usiąść w swoim wygodnym fotelu, przykryć się ulubionym kocem i pić kawę z ulubionego kubka. Wtedy jestem zrelaksowana i czuję, że pomysły same przychodzą do głowy. Lubię mieć wokół siebie rzeczy ekskluzywne, wtedy czuję się naprawdę wyjątkowo. Taka też jest moja ceramika. Moim głównym zadaniem nie jest tylko tworzenie w zaciszu własnej pracowni, to również spotkania z ludźmi, odpowiadanie na ich potrzeby i wspólne tworzenie pięknych rzeczy. W każdy projekt wkładam serce, a ręce realizują to co podpowiada umysł.

Ażury

fika design

Kjelonek

Mambo

fika design

Czym jest fika?

FIKA to taka mała przerwa na kawę. Chwila w ciągu dnia, dla której warto się na chwilę zatrzymać. To czas dla siebie, dla przyjaciół. Chwila oddechu, czas na odrobinę prawdziwego relaksu w trakcie zabieganego dnia. Bardzo bliska jest mi skandynawska filozofia szczęścia „hygge”, która skupia się na czerpaniu radości i celebrowaniu codziennych przyjemności.

Ważną rolę odgrywają wszystkie drobne przedmioty, które są przyjazne, cieszą oko i dodają przestrzeni nastrojowości. Moje produkty są tworzone z myślą o użytkowniku i dla użytkownika. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przeznaczone do kontaktu z żywnością, pokryte nietoksycznym szkliwem.

Mój design jest odpowiedzialny społecznie. Świadomie gospodaruję materiałami, a moje produkty są przyjazne dla środowiska. Moja ceramika ożywi każde wnętrze, niczym poranne espresso. Wszystkie kolekcje stworzone zostały z myślą o osobach wymagających, lubiących spokój ład i harmonię. Moje produkty wykonane są ręcznie w niewielkich seriach. Stanowią dopełnienie każdej wnętrzarskiej stylizacji.

Kontakt

hello@fikadesign.eu
tel. 793 002 265

11 + 11 =

napisz do mnie